قیمت جدول کشی خیابان چقدر می باشد؟

قیمت جدول کشی خیابان چقدر می باشد؟ | جدول کاران

همان طور که میدانید جدول کشی یا جدول کاری خیابان یکی از اصلی ترین عناصر ساخت یا بازسازی مجدد یک خیابان می باشد. و قیمت جدول کشی خیابان بستگی به عوامل مختلفی دارد که در این نوشته به معرفی عوامل کلیدی و موثر در تعیین قیمت و هزینه های مورد نیاز برای جدول کشی خیابان خواهیم پرداخت.

جدول کشی خیابان

جدول کشی خیابان شامل مجموعه اقدامات و کارهایی می باشد که به موجب آن کارها و اقدامات مسیر حمل نقل شهری، گذرگاه عابر پیاده و آب رو های شهری از یک دیگر جدا می شوند. جدول کشی خیابان دارای اصول و قواعدی می باشد که آن موارد نیازمند تجربه و تخصص کافی برای اجرا پروژه می باشد و در صورتی که به درستی انجام نشوند ممکن است در آینده ممکن است برخی مشکلات را به خیابان ایجاد کند.

به طور کلی خدمات جدول کشی در دو صورت مورد نیاز هر خیابان می باشد که شامل جدول کشی خیابان در بار اول یا همان افتتاح خیابان و جدول کشی مجدد خیابان که در زمان بازسازی مجدد خیابان مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه مطالب به معرفی عوامل موثر در تعیین قیمت و هزینه اجرای جدول کشی خیابان خواهیم پرداخت که این دو موارد از اصلی ترین فاکتور های موثر در تعیین قیمت اجرای خدمات جدول کشی خیابان می باشد پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه کسب نمایید.

قیمت جدول کشی خیابان چقدر می باشد؟
جدول کشی خیابان

عوامل موثر در تعیین قیمت جدول کشی خیابان

عوامل موثر و بسیاری در قیمت اجرای جدول کشی وجود دارد که در این بخش از نوشته به معرفی اصلی ترین موارد خواهیم پرداخت. عوامل موثر در تعیین هزینه جدول کشی خیابان شامل موارد زیر می باشد:

  1. جنس و نوع جدول مورد نیاز برای جدول کشی خیابان…
  2. میزان مصالح مورد نیاز مصرفی برای جدول کشی خیابان…
  3. مقدار نیروی مورد نیاز + مدت زمان اجرا تا اتمام پروژه…
  4. جدول کشی خیابان برای بار اول یا همان افتتاح خیابان…
  5. جدول کشی مجدد خیابان یا همان بازسازی مجدد خیابان…
  6. موقعیت جغرافیایی خیابان…
  7. وضعیت فعلی خیابان خیابان ائم از دارای شیب بودن، صاف یا پیچ و خم دار بودن خیابان و…

تمامی موارد ذکر شده از اصلی ترین عوامل موثر در تعیین هزینه جدول کشی خیابان می باشند که باید توسط کارشناسان و متخصصین جدول کشی خیابان مورد برسی و بازید قرار بگیرند و سپس پس از برسی اولیه با توجه به عوامل ذکر شده هزینه اجرای این خدمات را برای شما اعلام نمایند.

قیمت جدول کشی خیابان چقدر می باشد؟
جدول کشی خیابان

اصول جدول کشی خیابان

همان طور که در اول مطلب اشاره کردیم جدول کشی خیابان دارای اصول و قواعدی می باشد که در زمان ساخت یا بازسازی خیابان جدول کار باید به آن اصول قواعد توجه کند. به طور کلی اصول کشی خیابان یکی از مهمترین عواملی است که تاثیر بسزایی در رفاه و ایمنی ساکنین مناطق شهری دارد. در موارد زیر، به برخی از اصول کشی خیابان اشاره کرده ایم که شامل:

1. ابعاد مناسب: طراحی خیابان باید با توجه به نوع و حجم ترافیک و اندازه منطقه، ابعاد مناسبی داشته باشد. به این منظور، عرض خیابان، تعداد و اندازه پارکینگ‌ها، پیاده‌روها و دوراهی‌ها باید به نحوی باشد که مناسب برای نیازهای مردم و ترافیک باشد.

2. ایمنی پیاده‌روها: آماده‌سازی فضاهای پیاده‌رو برای استفاده مردم، یکی از مهمترین اصول جدول کشی خیابان است. علاوه بر این، رعایت نیازهای معلولین و سالمندان نیز در این زمینه اهمیت بسیاری دارد.

3. جدا کردن ترافیک: به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی، باید ترافیک خودروها و دوچرخه‌ها از هم جدا شود. بهترین راه برای جدا کردن این دو نوع ترافیک، ساختن پیاده‌رو و دوچرخه‌رو با استفاده از مسیر جداگانه با جدول کشی است.

4. جایگذاری برای استفاده از فضاهای سبز: استفاده از فضاهای سبز در کنار خیابان‌ها، علاوه بر بهبود زیبایی و حس خوب، می‌تواند به کاهش آلودگی هوا، حفظ حیات وحش و کنترل ترافیک کمک کند که این بخش هم یکی از اصول و قواعد های جدول کشی خیابان می باشد که در زمان ساخت خیابان و محوطه سازی خیابان جدول کار باید به این مورد توجه کند.

قیمت جدول کشی خیابان چقدر می باشد؟
قیمت جدول گذاری و جدول کشی خیابان

بهترین شرکت اجرا کننده خدمات جدول کشی خیابان

در صورتی که به دنبال بهترین شرکت اجرا کننده خدمات جدول کشی خیابان هستید که دارای تجربه و تخصص کافی ای در این زمینه باشد و این خدمات را با بهترین قیمت ممکن برای شما انجام دهد قطعا به جایی درستی آمده اید…! شرکت جدول کاران یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات جدول کاری و جدول کشی خیابان می باشد که با تجربه بیش از دو هه ای که در این زمینه دارد بیش از هزاران پروژه را با بهترین شکل ممکن به اتمام رسانده و با تمامی چالش ها و استراتژی های اجرای خدمات جدول کشی اشنایی کاملی دارد. جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم جهت اجرای جدول کشی خیابان به همراه پیش فاکتور استعلام قیمت جدول کشی خیابان از کارشناسان و متخصصین شرکت ما دریافت نمایید. همه روزه پاسخگوی سوالات شما مشتریان عزیز هستیم…

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۰۳۱۴۷۴

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد امتیاز 0

تا الان رای نداشته! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *